Villa Andorra

Karpacz
ul. Brzezie Karkonoskie 11B
58-540 Karpacz

Witamy w Karkonoszach, królestwie Ducha Gór w Villi Andorra – Villi z górskim charakterem i unikalną atmosferą. Poddajcie się Państwo urokowi tego regionu a u nas pomiędzy niebem i górami znajdziecie atmosferę prawdziwej intymności jak i domowego ciepła, dzięki czemu komfortowo spędzicie urocze i niezapomniane chwile w gronie swoich bliskich i przyjaciół.
Zapraszamy Państwa do Karpacza i wspaniałej okolicy, do olbrzymich Karkonoszy – gór o alpejskim charakterze, do legendarnego Ducha Gór i pięknej Śnieżki.
W naszym obiekcie do Państwa dyspozycji znajdują się 2-osobowe pokoje o wysokim standardzie z wygodnymi łóżkami małżeńskimi, TV-Sat i naturalnie z łazienkami z prysznicem.
Lodówka, elektryczny czajnik do herbaty, szklanki, kieliszki, naczynia i sztućce są w każdym pokoju do Państwa wolnej dyspozycji.
Villa Andorra posiada wszystko, co jest konieczne, aby spędzić miły urlop.
Z obiektu jest bezpośrednie wyjście na południowo-wschodni taras z wypoczynkowymi meblami oraz na południowy duży słoneczny rekreacyjny parkowy-ogród z malowniczym widokiem na panoramę Karkonoszy i Śnieżkę.
„Zadowoleni Goście – są naszą satysfakcją!”
A więc zapraszamy i oczekujemy w naszej sympatycznej Villi Andorra na wspaniały Państwa wypoczynek i relaks, wraz z możliwością bezpłatnego korzystania z zamykanego parkingu, jak i pięknego, dużego parkowego-ogrodu z wydzielonym placem zabaw dla dzieci i grillem dla dorosłych na tle malowniczego – górskiego wodospadu.
Gwarantujemy Państwu uroczą atmosferę, jak i bezpieczeństwo z absolutną dyskrecją – pomiędzy niebem a górami.
Villa Andorra położona jest na wjeździe do Karpacza zarówno blisko do centrum Karpacza jak i Karkonoskiego Parku Narodowego.


Możliwość komentowania jest wyłączona.