Murzasichle


Murzasichle to malownicza miejscowość położona u podnóża Tatr, na wysokości ok. 1000 m.n.p.m. Charakteryzuje się bogactwem kulturowym oraz tradycji, a także szeroką gamą atrakcji turystycznych. Położona jest w pobliżu często uczęszczanych szlaków turystycznych dlatego odwiedzający mogą podziwiać przepiękny widok na panoramę Tatr.

Najbardziej polecane atrakcje tego regionu to jazda powozami z pochodniami, imprezy w plenerze, park linowy, basen i wiele innych.

Ze względu na atrakcyjne położenie i coraz większą popularność wśród turystów, Murzasichle posiada rozbudowaną bazę noclegową oraz gastronomiczną – pokoje gościnne, kwatery prywatne, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, domki. Noclegi w Murzasichlu to wspaniały wypoczynek u podnóża Tatr w stylowych regionalnych domach z widokiem na Tatry.

Murzasichle jest miejscem idealne zarówno dla miłośników gór, jak i dla zaganianych panów z teczką, którzy nie mają czasu spojrzeć w niebo. A nieba akurat nad Murzasichle dostatek i zdaje się ono być bliżej człowieka niż gdziekolwiek indziej.

Murzasichle pensjonat, Murzasichle pokoje, Kwatery Murzasichle

Możliwość komentowania jest wyłączona.