Czarny Dunajec noclegi

Czarny Dunajec położony jest w jednym z najbardziej ciekawych i zielonych regionów Podhala, gdzie każdy turysta o każdej porze roku znajdzie coś dla siebie. Doskonała lokalizacja  Czarnego Dunajca stanowi świetną bazę wypadową do tętniącej życiem, nasyconej górskim folklorem stolicy tatr.

W zaciszu dolin chochołowskiej (10 km.) i kościeliskiej (15 km.) można odetchnąć świeżym górskim powietrzem, zwolnić tempo, naładować akumulatory. W miejscowości Chochołów (2 km.) można obejrzeć jeden z niewielu żywych, tak dobrze zachowany skansen architektury góralskiej. Bliskie sąsiedztwo źródeł termalnych w Orawicy na Słowacji (7 km.) zapewni świetną rozrywkę i zabawę rodzinom podróżującym z dziećmi, zimą na miłośników nart oczekują dobrze przygotowane stoki narciarskie: Witów ski (7 km.) Ciche (3 km.) Czerwienne (6 km.) a także kompleks kilku wyciągów w pobliżu Orawicy.

Czarny Duanjec noclegi oferuje
miejsca noclegowe w przytulnych 2, 3, 4, 5 osobowych
komfortowe warunki do wypoczynku
do dyspozycji sauna, bilard i restauracja
całodzienne wyżywienie
parking

W ofercie także takie atrakcje jak wieczory regionalne, grill party, pieczenie barana, kulig i wiele innych. Noclegi w Czarnym Dunajcu to wspaniała atmosfera miła obsługa oraz górskie świeże powietrze, to wszystko sprawia iż wypoczynek pozostawia niezapomniane wrażenia.
Czarny Dunajec latem  jest doskonałym miejscem do kąpieli i wypoczynku. W pobliskim lesie można spacerować, zbierać grzyby i jagody. Ten piękny region można również poznawać w czasie rowerowych wycieczek .

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią piesze wędrówki górskie. Czarny Dunajec jest doskonałą bazą wypadową w Tatry, Pieniny, Beskid Wysoki i na Słowację.

Czarny Dunajec noclegi to przytulne, zaciszne miejsce z dala od miasta, świeże górskie powietrze.
Zimą istnieje możliwość uprawiania narciarstwa zarówno na trasach biegowych jak i na licznych stokach narciarskich.
To także możliwość połowu ryb, świetne warunki do uprawiania narciarstwa biegowego, , Jazda konna , Plac zabaw dla dzieci, Basen kryty (14km Nowy Targ),  rzeka Czarny Dunajec, Szlaki turystyczne

Czarny Dunajec noclegi z wyżywieniem także można zamówić u gospodyni domowe wyżywienie z wykorzystaniem produktów z własnego gospodarstwa rolnego.

Dla wszystkich chcących poznać kulturę oraz rzemiosło góralskie polecamy wycieczki do „Żywego skansenu” w Chochołowie. Nasi goście mogą posmakować oraz zakupić tradycyjne góralskie smakołyki.


Możliwość komentowania jest wyłączona.