„Moda na kulturę – ubierz się w muzykę”

Ślązaczka zakochana w Tatrach i góral z Zakopanego, który w stolicy kreuje fryzjerskie trendy. To właśnie Elżbieta Krzemińska – Owczarz – obiecująca projektantka oraz Leszek Czajka – mistrz fryzjerstwa, wspierają III Międzynarodowy Festiwal „Muzyka na Szczytach”. Tegoroczne koncerty odbędą się pod hasłem „Moda na Kulturę – ubierz się w muzykę”. Hasło to można odczytywać dosłownie, gdyż podczas Festiwalu odbędzie się pokaz mody współtworzony przez Elżbietę Krzemińską i Leszka Czajkę. Wydarzenie to odbędzie się 17 września o godz. 20.00 w Grand Hotel Stamary, w Zakopanem. Jurgów noclegi zaprasza.

Z uwagi na to, że muzyka kameralna trafia do niewielkiej grupy ludzi, organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu postawili sobie za cel zarazić nią różne środowiska. Stąd też hasło: „Ubierz się w muzykę”. Oprócz projektantki Elżbiety Krzemińskiej – Owczarz
do współpracy zaproszono Leszka Czajkę. Artysta pochodzi z Podhala, dorastał i stawiał pierwsze kroki w Zakopanem, aktualnie mieszka w Warszawie i jest uznanym mistrzem fryzjerstwa w Polsce. Fryzury modelek uczestniczących w pokazie, będą przez niego stylizowane według mody panującej na Podhalu. Modelki zostaną uczesane według najnowszych trendów w połączeniu z upięciem włosów charakterystycznym dla góralek.


Możliwość komentowania jest wyłączona.